Zpět na výpis

Exkluzivní byty s dechberoucím výhledem

2-4 ano
ID: SP0473

Krásné nové apartmány na Costa del Sol s úžasným výhledem na moře a blízko golfu v Marbelle…

Čtěte více

7 189 025 Kč

269 000 €

245 636 £

318 310 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exkluzivní rezidenční čtvrť je ideálně umístěna nedaleko Marbelly a Puerto Banus a nabízí panoramatický výhled na údolí, moře a hory. Rezidence se nachází nedaleko golfových hřišť a luxusních nemovitostí v Los Arqueros, La Quinta a La Zagaleta. Marbella je považována za velmi luxusní lokalitu a i když se tato nová rezidence nachází na velmi klidném místě, veškerá občanská vybavenost je doslova po ruce. Restaurace, bary a obchody jsou dostupné pěšky, na pláže se dostanete během pár minut jízdy autem, mezinárodní letiště v Malaze je dostupné za méně než 40 minut. Celý rezidenční komplex se dohromady skládá ze 4 budov, každá o 10 apartmánech se 2, 3 nebo 4 ložnicemi. Interiérové úpravy se nesou ve znamení moderního designu, kuchyně jsou vybavené nejvyšším možným standardem včetně kvalitních spotřebičů nebo žulové pracovní desky. Všechny apartmány jsou jižně orientované. K dispozici jsou také dva velké společné bazény, dětská brouzdaliště, okolí zkrášlují fontány a květiny. Každý byt má garažové stání a skladovací prostor. Termín dokončení listopad 2014 až leden 2015. Ceny od 269 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247