Zpět na výpis

Exkluzivní byty na břehu jezera Ossiach, Sattendorf

2-4 ano
ID: AT0067

Nádherné byty s výhledem na hladinu jezera Ossiach, jen dvě minuty autem od lyžařského střediska Gerlitzen, jsou ideálním místem pro zimní i letní dovolenou…

Čtěte více

4 091 865 Kč - 9 753 565 Kč

159 000 € - 379 000 €

137 422 £ - 327 565 £

176 854 $ - 421 557 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt sedmi exkluzivních bytů se nalézá cca 50 metrů vzdušnou čarou od severovýchodního břehu jezera Ossiach ve vesnici Sattendorf na úpatí Gertlitzských Alp. Městečko Villach je vzdálené 10 minut autem a na zastávku autobusu, vlaku či lodě dojdete pěšky. Tato krásná lokalita nabízí mnoho dostupného volnočasového vyžití v létě i v zimě: lyžařské sjezdovky, cyklistické a turistické stezky, koupání v jezeře (pláž 15 minut pěšky od domu), golfová hřiště (12 hřišť do 30 minut autem), troje termální lázně, tenisové kurty, řadu přírodních a kulturních památek v okolí a další. Nejbližší lyžařská oblast s více než 40 km sjezdovek je vzdálená autem jen pár minut. Během 30 minut se dostanete do Bad Kleinkirchheimu s 200 km sjezdovek. Při stavbě tohoto moderního bytového domu je kladen důraz na kvalitu a dlouhověkost materiálů (beton, ocel, řada prvků k ochraně budovy) a na stavbě se podílejí místní řemeslníci. Slunné byty s velkými, panoramatickými okny se nabízejí o ploše 43 – 102 m2. Sestávají ze 2-4 pokojů a součástí každého bytu je prostorný balkón, terasa či zahrada s úchvatnými výhledy na jezero. Ke každému bytu náleží zastřešené parkovací místo či místo v garáži a sklep. K dispozici je výtah, kterým vyjedete z garáže či přízemí do bytu. Existuje možnost zřízení bazénu u bytů se zahradou či vířivky u bytů se zahradou či terasou. Projekt byl již zahájen, je však stále možné byty přizpůsobit Vaším individuálním přáním a potřebám (dispozice bytu, vybavení, aj.). Dokončení projektu je plánováno na léto 2018. Neplatí se žádná DPH. Kupující neplatí provizi RK!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247