Zpět na výpis

Exkluzivní apartmány u lanovky ve Fügenu v Zillertalu

1-2
ID: AT0161

Již zbývají jen 2 byty v tomto vynikajícím novém projektu pár kroků od lanovky ve Fügenu, který se bude stavět v roce 2021…

Čtěte více

9 532 700 Kč - 14 386 908 Kč

367 278 € - 554 302 €

317 788 £ - 479 612 £

445 578 $ - 672 474 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Domus Global vám představuje nový projekt exkluzivních apartmánů se zahradou v tyrolském Fügenu. Projekt je postaven na malebném slunném místě v blízkosti restaurací a infrastruktury Fügenu včetně mnoha přírodních krás a volnočasových aktivit. Jedná se o vzácnou příležitost ke koupi, protože v této oblasti bývá k prodeji jen hrstka bytů. Velkou výhodou je, že jsou apartmány opatřeny vzácným statutem turistické rezidence. Nemovitost, kterou nabízíme k prodeji, se nachází v budově sestávající z 8 bytových jednotek, která byla postavena z vysoce kvalitních materiálů. Všechny byty jsou určeny k turistickému pronájmu s očekávanou vysokou návratností. Zajímavá je i možnost vlastního využití 6 týdnů v roce. O pronájem se nestará správcovská agentura, jak bývá zvykem, ale majitel sám. Zajímavé je, že po 20 letech vlastnictví povinnost pronájmu odpadá a apartmány tak mohou sloužit výhradně pro užívání vlastníkem. Dokončení projektu se očekává na konci roku 2020 (v závislosti na počasí a prodeji). Apartmány mají plochu od 55,91 do 84 m2 a skládá se z 1-2 ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyní, koupelny se sprchou a WC a šatní skříň. Byty mají předzahrádku nebo balkon nebo obojí. Budou vybaveny kvalitními materiály, exkluzivní koupelnou, podlahovým vytápěním a kvalitními podlahami. Součástí vybavení je i sklepní komora. K dispozici je dostatečné elektrické vybavení, kabelová TV a internet. K bytům je třeba přikoupit garážové stání. Nový stavební projekt se nachází v docházkové vzdálenosti od nově vybudované údolní stanice lanovky Fügen v Zillertalu, stejně jako od tréninkového a dětského lyžařského areálu. Fügen s 4029 obyvateli je největší obcí v údolí Zillertal a patří do okresu Schwaz v Tyrolsku. Místo má velmi dobrou infrastrukturu se školami, školkami, lékaři, obchody, restauracemi, bankami, bazénem (krytý a venkovní bazén) a mnoho dalšího. Lyžařský areál Spieljochbahn je napojen na lyžařský areál Hochfügen, a tedy na lyžařský areál Hochzillertal. Tvoří největší přilehlou lyžařskou oblast v Zillertalu. Jezdí odsud pravidelné autobusové a vlakové spojení do údolí Inn nebo do zadního Zillertalu. Lanovka je v provozu v létě i v zimě a byla oceněna jako rodinný vlek. Kromě obvyklých zasněžených dlouhých sjezdovek a zimních aktivit, jako je lyžování, snowboarding, sáňkování a paragliding, nabízejí horské dráhy také rozsáhlý rodinný letní program s aktivitami, jako je vodní park Bambini, relaxační Balance park, dětský Křišťálový důl, bosou pěší stezku, paragliding, horolezeckou stezku a stěnu, lezeckou stěnu atd.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528