Zpět na výpis

Exkluzivní apartmány ve Fügenu v Zillertalu

1-2
ID: AT0161

Exkluzivní byty určené k turistickému pronájmu s očekávanou vysokou návratností v novém projektu ve Fügenu v oblasti Zilletalu...

Čtěte více

9 582 283 Kč - 14 461 739 Kč

367 278 € - 554 302 €

331 647 £ - 500 527 £

435 717 $ - 657 591 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global vám představuje nový projekt exkluzivních apartmánů se zahradou v tyrolském Fügenu. Projekt je postaven na malebném slunném místě v blízkosti restaurací a infrastruktury Fügenu včetně mnoha přírodních krás a volnočasových aktivit. Jedná se o vzácnou příležitost ke koupi, protože v této oblasti bývá k prodeji jen hrstka bytů. Velkou výhodou je, že jsou apartmány opatřeny vzácným statutem turistické rezidence. Nemovitost, kterou nabízíme k prodeji, se nachází v budově sestávající z 8 bytových jednotek, která byla postavena z vysoce kvalitních materiálů. Všechny byty jsou určeny k turistickému pronájmu s očekávanou vysokou návratností. Zajímavá je i možnost vlastního využití 6 týdnů v roce. O pronájem se nestará správcovská agentura, jak bývá zvykem, ale majitel sám. Zajímavé je, že po 20 letech vlastnictví povinnost pronájmu odpadá a apartmány tak mohou sloužit výhradně pro užívání vlastníkem. Dokončení projektu se očekává na konci roku 2020 (v závislosti na počasí a prodeji). Apartmány mají plochu od 55,91 do 84 m2 a skládá se z 1-2 ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyní, koupelny se sprchou a WC a šatní skříň. Byty mají předzahrádku nebo balkon nebo obojí. Budou vybaveny kvalitními materiály, exkluzivní koupelnou, podlahovým vytápěním a kvalitními podlahami. Součástí vybavení je i sklepní komora. K dispozici je dostatečné elektrické vybavení, kabelová TV a internet. K bytům je třeba přikoupit garážové stání. Nový stavební projekt se nachází v docházkové vzdálenosti od nově vybudované údolní stanice lanovky Fügen v Zillertalu, stejně jako od tréninkového a dětského lyžařského areálu. Fügen s 4029 obyvateli je největší obcí v údolí Zillertal a patří do okresu Schwaz v Tyrolsku. Místo má velmi dobrou infrastrukturu se školami, školkami, lékaři, obchody, restauracemi, bankami, bazénem (krytý a venkovní bazén) a mnoho dalšího. Lyžařský areál Spieljochbahn je napojen na lyžařský areál Hochfügen, a tedy na lyžařský areál Hochzillertal. Tvoří největší přilehlou lyžařskou oblast v Zillertalu. Jezdí odsud pravidelné autobusové a vlakové spojení do údolí Inn nebo do zadního Zillertalu. Lanovka je v provozu v létě i v zimě a byla oceněna jako rodinný vlek. Kromě obvyklých zasněžených dlouhých sjezdovek a zimních aktivit, jako je lyžování, snowboarding, sáňkování a paragliding, nabízejí horské dráhy také rozsáhlý rodinný letní program s aktivitami, jako je vodní park Bambini, relaxační Balance park, dětský Křišťálový důl, bosou pěší stezku, paragliding, horolezeckou stezku a stěnu, lezeckou stěnu atd.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247