Zpět na výpis

Exkluzivní apartmány přímo na sjezdovce, Tauplitz

1-2
ID: AT0028

Nové moderní byty ve výstavbě se nacházejí v Tauplitzu v Rakouských Alpách přímo na sjezdovce. Ideální k rekreaci i k pronájmu. Stačí nazout lyže a vyrazit!

Čtěte více

5 244 750 Kč
194 250 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global nabízí k prodeji zcela nové apartmány ve výstavbě v krásném lyžařském středisku Tauplitz ve Štýrsku. Tento exkluzivní projekt s nízkými náklady na energie bude tvořen celkem 10 apartmány a vyniká jedinečnou polohou přímo na sjezdovce. Samozřejmostí jsou podzemní garáže, které jsou s vyššími patry propojeny výtahem, dále lyžárna s vyhřívanými držáky na lyžařské boty, komora ke každému bytu nebo možnost donášky pečiva k snídani. Apartmány pro 4 až 6 osob mají plochu 57 m² a je možné volit mezi variantou s jednou ložnicí nebo se dvěma ložnicemi. V každém apartmánu je sauna a lze na objednávku dobudovat krb. Dalším plusem jsou velké, jižně orientované terasy, odkud si můžete užívat slunce a okouzlující výhled na hory po celý rok, a velká okna, kterými do bytů proniká hodně světla. Celý objekt je zařízen vysoce kvalitními materiály a technologiemi. Protože je objekt momentálně ve výstavbě (termín dostavby je konec roku 2016), je možná ještě řada klientských změn. Tauplitz leží necelých 400 km od Prahy a je dobře dostupný i z jiných částí republiky. Navíc v jeho okolí naleznete další velká a oblíbená střediska jako je Schladming, ledovec Dachstein nebo oblast Ski Amadé. Městečko žije čilým ruchem nejen během zimní sezóny, ale stalo se i velmi oblíbenou letní destinací. Apartmány lze tudíž výhodně pronajímat a mohou být pronajímány buď profesionální agenturou, nebo přímo vlastníkem. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247