Zpět na výpis

Apartmány BEZ POVINNÉHO PRONÁJMU, Zauchensee

2
ID: AT0304

RARITA - 3 exkluzivní byty na prodej ve skvělé lokalitě vysoko položeného lyžařského střediska Zauchensee, které je součásti oblasti Ski Amadé - jedinečná příležitost!

Čtěte více

20 137 350 Kč - 25 203 350 Kč

795 000 € - 995 000 €

680 454 £ - 851 637 £

859 542 $ - 1 075 779 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Naprostá rarita na trhu - exkluzivní apartmány v lyžařském středisku Zauchensee, které je součástí top oblasti Ski Amadé. Jedinečná příležitost - v této lokalitě se jen ojediněle vyskytne nemovitost na prodej, navíc s jedinečným statusem volnočasové nemovitosti bez povinného pronájmu!

POLOHA: Apartmány budou situovány jen pár mentrů od stanice lanovky ve středisku Zauchensee v nadmořské výšce 1350 m nad moře. Zauchensee je menší, útulná alpská vesnička, která se nachází v centru oblasti Pongau a je každoročním dejištěm závodů světového poháru. Lyžařský areál Zauchensee/Flachauwinkel s napojením na Wagrain, Flachau nebo Alpendorf nabízí celkem 210 km vždy perfektně upravených sjezdovek, od mírných modrých, přes dlouhé a točité červené až po náročné černé. Pro začínající lyžaře je zde připravený tréninkový svah s pojízdným kobercem a pomou. Během celého dne jezdí skibus do/z střediska Altenmarkt. Zauchensee je součástí oblasti Ski Amadé, která se může pochlubit 760 km dokonale udržovaných sjezdovek a spolehlivými sněhovými podmínkami. Jakmile rušná zima v Zauchensee skončí, sluneční paprsky zahřejí třpytivou hladinu hlubokého, tmavého, romantického horského jezera a potěší milovníky vodních sportů i ty, kteří hledají odpočinek po túře. Díky skvělému spojení a velkolepé nedotčené přírodě je oblast stejně oblíbená i v létě a nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit včetně plavání, tenisu, golfu, pěší turistiky a cyklistiky.

NEMOVITOST: Projekt nabízí 3 exkluzivní luxusní byty, všechny mají malebný výhled do přírody, vysoce kvalitní dubové podlahy v obytných a spacích prostorách, velkoformátové obklady v koupelně / WC, exkluzivní vybavení (na klíč), lyžařský sklep. Vytápění je aktuálně řešeno přes elektrické akumulační radiátory - po rekonstrukci bude vytápění nahrazeno přípojkou dálkového vytápění. Přístřešek pro auto a parkovací místo je nutné zakoupit za příplatek.

K DISPOZICI JSOU MOMENTÁLNĚ TYTO JEDNOTKY:

Zahradní apartmán - 75 m² obytné plochy, 2 ložnice, 1 koupelna, prostorná terasa s výhledem, cena 795 000 EUR.

Mezonet - 101 m² obytné plochy; 2 ložnice; 1 koupelna; sauna, cena 895 000 EUR.

Střešní apartmán s výhledem na jezero - 91 m² obytné plochy; 2 ložnice; 1 koupelna; sauna, cena 995 000 EUR.

Ke každému apartmánu je třeba dokoupit přístřešek pro auto a parkovací stání za 24 500 EUR.

UŽITÍ: Apartmány lze využít jako volnočasové rekreační bydlení nebo jako investiční nemovitost k pronájmu turistům (v místě je agentura, která by se o pronájem mohla starat).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247