Zpět na výpis

Exkluzivní apartmán s výhledem na jezero

2
ID: IT0012

Čtěte více

11 727 600 Kč

435 000 €

399 659 £

508 679 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní apartmán Giardino o výměře 76m2 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním stolem, 2 ložnic a 1 koupelny. Má krásný výhled na jezero. Exkluzivní rezidenční projekt, který se skládá pouze z 10 bytových jednotek na kopci nad Menaggiem s překrásným panoramatickým výhledem na Lago Como a protější města Bellagio a Varenna. Celý komplex se nachází v místech vily z 19. století, a ačkoli se jedná o novostavbu, některé prvky jsou přejaté z této předchozí stavby. Byty mají přístup do zahrady a ke společnému bazénu. Komplex se nachází necelých 500m od jezera ve městě Menaggio, v tzv. Zlatém trojúhelníku (nejluxusnější oblasti) Lago Como. Jedná se o skvělou realitní investici, která se dozajista zhodnotí. Letiště Milan Malpensa s přímým spojením do Prahy je jen 90km. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247