Zpět na výpis

Exkluzivní apartmán blízko moře s luxusním vybavením, Ičići

2 ano 100m
ID: CH0049

Exkluzivní apartmán s luxusním vybavením nedaleko pobřeží, s krásným prostorným balkónem s výhledem na moře, letovisko Ičići na východním pobřeží Istrie…

Čtěte více

8 818 200 Kč

360 000 €

300 634 £

412 065 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ke koupi je nabízen exkluzivní apartmán vzdálený jen pět minut od centra Ičići a od pobřeží. V apartmánu o rozloze 116 m² najdeme dvě ložnice, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni, dále koupelnu a samostatné WC. Z ložnice lze vyjít na malý balkón a z obývacího pokoje na větší, krásný a prostorný balkón s výhledem na moře. Apartmán je luxusně zařízený, vybavený klimatizací, ústředním vytápěním a bezpečnostním systémem. Náleží k němu také garáž. Nabízený apartmán se nachází v Ičići, které je součástí přímořského letoviska Opatija. Ičići leží na východním pobřeží Istrie, zhruba 18 km jihozápadně od Rijeky. V blízkosti se nachází přírodní park Učka, který se svojí bujnou vegetací velmi liší od ostatních hor v oblasti a nabízí tak příjemné prostředí pro osvěžení v době letního horka. Ičići je dostupné z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247