Zpět na výpis

Exklusivní vila v secesním stylu, Lucca

4
ID: IT0232

Exkluzivní, nově zrekonstruovaná secesní vila

Čtěte více

36 078 750 Kč

1 350 000 €

1 232 745 £

1 597 465 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově zrekonstruovaná secesní vila se dvěma nadzemními podlažími o celkové ploše cca 250 m², dále je zde suterén a podkroví. V přízemí jsou čtyři prostorné ložnice a koupelna, do prvního patra vede elegantní kamenné schodiště. Vila je obklopena nádvořím se zahradou, kde je dostatek parkovacích míst. Exkluzivní sídlo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247