Zpět na výpis

Elegatní vila na prodej v Castiadas

4
ID: IT0815

Nádherná, nedávno dokončená moderní a dokonale stylová vila v minimalistickém stylu v Castiadas na Sardinii...

Čtěte více

14 672 700 Kč

595 000 €

524 737 £

580 545 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Opravdu nádherná nedávno dokončená vila provedená v minimalistickém stylu a nenápadných barvách je nabízena na prodej v oblasti Castiadas, nedalo úžasných pláží Costa Rei a oblíbeného střediska Villasimius v jiho-východní Sardínii.

Interiér vily je řešen velkoryse a nabízí spoustu prostoru - najdete zde 4 světlé ložnice, každou se svou vlastní plně vybavenou koupelnou, vzdušný a komfortní obývací pokoj propojený s elegantní moderní kuchyní. Prostor dále doplňuje prádelna a velká terasa o výměře asi 40m2. Zahradě o rozloze asi 400m2 dominuje krásný bazén, ideální pro relaxaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528