Zpět na výpis

Elegatní vila na prodej v Castiadas

4
ID: IT0815

Nádherná, nedávno dokončená moderní a dokonale stylová vila v minimalistickém stylu v Castiadas na Sardinii...

Čtěte více

14 172 900 Kč

595 000 €

523 217 £

648 171 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Opravdu nádherná nedávno dokončená vila provedená v minimalistickém stylu a nenápadných barvách je nabízena na prodej v oblasti Castiadas, nedalo úžasných pláží Costa Rei a oblíbeného střediska Villasimius v jiho-východní Sardínii.

Interiér vily je řešen velkoryse a nabízí spoustu prostoru - najdete zde 4 světlé ložnice, každou se svou vlastní plně vybavenou koupelnou, vzdušný a komfortní obývací pokoj propojený s elegantní moderní kuchyní. Prostor dále doplňuje prádelna a velká terasa o výměře asi 40m2. Zahradě o rozloze asi 400m2 dominuje krásný bazén, ideální pro relaxaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528