Zpět na výpis

Elegantní vila s panoramatickým výhledem na pobřeží

4 1 5 800m
ID: PT0195

Elegantní vila ve Vale Formoso s panoramatickým výhledem na pobřeží Algarve

Čtěte více

20 204 925 Kč

795 000 €

676 134 £

897 638 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní vila se nachází ve Vale Formoso a nabízí krásný panoramatický výhled na pobřeží Algarve a na horu Loulé. Jen pár minut jízdy se nachází renomovaná golfová a plážová letoviska. Tato krásně navržená vila v typicky portugalském stylu má 4 plně vybavené ložnice, z nichž 2 mají přímý vstup na terasu u bazénu. Tradiční kuchyně je plně vybavena. V prvním patře má první apartmá kancelářský kout, vestavěné skříně a koupelnu, kde se rovněž nachází vana s vířivkou.

Venku nabízí zahrada naprosté soukromí, upravené keře, vše nenáročné na údržbu. K naprostému pohodlí vila nabízí také klimatizaci, elektrické radiátory, krbová kamna, bezpečnostní vrata, dvojité zasklení a soukromý bazén. Tato vila byla plně zrekonstruována v roce 2004.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247