Zpět na výpis

Elegantní vila blízko Imperie, Borgo Sant'Agata

3 ano 5 000m
ID: IT0306

Krásná, elegantní vila vzdálená necelých 5 km od Imperie a od moře…

Čtěte více

18 360 000 Kč
680 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná elegantní vila se nachází v blízkosti centra města Imperia a pyšní se nádherným výhledem na moře. Nemovitost, která byla postavena na dvou podlažích, zahrnuje obývací pokoj s okny s panoramatickým výhledem, kuchyň, šatnu, 3 ložnice a 2 koupelny. K dispozice je také garáž o velikosti 36 m². K pohodlí jistě přispějí terasy s krásným výhledem. Na zahradě jsou olivovníky. Vila o velikosti 260 m² na pozemku o velikosti 3000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247