Zpět na výpis

Elegantní vila, Benalmádena

4 1 ano 300m
ID: SP0591

Zrenovovaná elegantní vila s velkorysým pozemkem, zahradou a bazénem v blízkosti moře, přístavu a obchodů Benalmádena...

Čtěte více

23 180 400 Kč

940 000 €

839 018 £

906 724 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní a prostorná vila je umístěna vyhledávané urbanizaci La Capellania, v Benalmádeně. Nemovitost byla nedávno citlivě zrenovovaná a nabízí prostorné světlé pokoje a otevřený panoramatický výhled na moře. Náleží k ní pěkný pozemek se zahradou, velký bazén a BBQ, odkud je také úžasný výhled na Středozemní moře, pobřeží a přístav Fuengirola. Orientace na jih / západ zaručuje slunce po celý den. Nemovitost se také může pochlubit finskou saunou a parkovištěm pro 3 - 4 auta s automatickou branou. Užitná plocha nemovitosti činí 205 m2 + 30 m2 terasa. Vila se rozkládá na jednom podlaží a najdete zde 4 ložnice a 3 koupelny. Pozemek má 1 096 m2 a je oplocený. Nemovitost má ideální polohu a je umístěna v blízkosti golfu, přístavu, moře i veškeré občanské vybavenosti. Po technické stránce je zde teplá i studená klimatizace, ADSL / WIFI, Sauna, vestavěné skříně, technická místnost, gril a bezbariérový přístup. Vila je zabezpečena alarmem. Letovisko Benalmádena leží jen 13 km od letiště v Malaze. Z jedné strany ho obklopuje moře a z druhé hora Calamorro, která se tyčí do výšky 750 m. Odsud můžete dohlédnout až na pobřeží Afriky. Město je rozděleno do tří částí. Benalmádena Pueblo je součástí horské vesnice a je nejdále od moře, Arroyo de la Miel je obchodní centrum města, které je proslulé i díky zábavnímu parku Tivoli World a Benalmádena Costa, která se pyšní krásnými písečnými plážemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247