Zpět na výpis

Elegantní vila, Benalmádena

4 1 ano 300m
ID: SP0591

Zrenovovaná elegantní vila s velkorysým pozemkem, zahradou a bazénem v blízkosti moře, přístavu a obchodů Benalmádena...

Čtěte více

25 704 300 Kč

940 000 €

851 672 £

1 107 753 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní a prostorná vila je umístěna vyhledávané urbanizaci La Capellania, v Benalmádeně. Nemovitost byla nedávno citlivě zrenovovaná a nabízí prostorné světlé pokoje a otevřený panoramatický výhled na moře. Náleží k ní pěkný pozemek se zahradou, velký bazén a BBQ, odkud je také úžasný výhled na Středozemní moře, pobřeží a přístav Fuengirola. Orientace na jih / západ zaručuje slunce po celý den. Nemovitost se také může pochlubit finskou saunou a parkovištěm pro 3 - 4 auta s automatickou branou. Užitná plocha nemovitosti činí 205 m2 + 30 m2 terasa. Vila se rozkládá na jednom podlaží a najdete zde 4 ložnice a 3 koupelny. Pozemek má 1 096 m2 a je oplocený. Nemovitost má ideální polohu a je umístěna v blízkosti golfu, přístavu, moře i veškeré občanské vybavenosti. Po technické stránce je zde teplá i studená klimatizace, ADSL / WIFI, Sauna, vestavěné skříně, technická místnost, gril a bezbariérový přístup. Vila je zabezpečena alarmem. Letovisko Benalmádena leží jen 13 km od letiště v Malaze. Z jedné strany ho obklopuje moře a z druhé hora Calamorro, která se tyčí do výšky 750 m. Odsud můžete dohlédnout až na pobřeží Afriky. Město je rozděleno do tří částí. Benalmádena Pueblo je součástí horské vesnice a je nejdále od moře, Arroyo de la Miel je obchodní centrum města, které je proslulé i díky zábavnímu parku Tivoli World a Benalmádena Costa, která se pyšní krásnými písečnými plážemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247