Zpět na výpis

Elegantní světlý byt se 3 ložnicemi, Lignano Pineta

3
ID: IT0957

Velkoryse řešený apartmán na prodej v Lignano Pineta v rezidenci s bazénem a jen kousek pěšky od pláží a veškeré občanské vybavenosti...

Čtěte více

5 671 800 Kč

230 000 €

197 218 £

246 557 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento elegantní a světlý apartmán o ploše cca 65 m2 se nachází v rezidenčním komplexu s bazénem ​​obklopeném zelení v Lignano Pineta, jen pár metrů od známého Hemingway parku a cca 5 minut chůze od pláže. V okolí jsou dostupné veškeré služby - do 100 m od rezidence je supermarket, restaurace, bar nebo trafika.

Dům je vybaven bezbariérovým výtahem, dále jse v přízemí společená místnost pro úschovu kol. Byt, který je nabízen k prodeji, se nachází v pátem patře. Od vstupu nás chodba vede do velkého, moderního obývacího pokoje. Díky tvaru pětiúhelníku, čtyřem různě velkým oknům na třech stranách a jihovýchodní orientaci je místnost velmi vzdušná a prosvětlená. Otevřený výhled na borový les z pátého patra kompenzuje absenci terasy. Ve skutečnosti se z kteréhokoli místa obývacího pokoje otevírá skutečně dechberoucí panorama. Dále je zde kuchyňský kout, 3 ložnice a 2 koupelny. K bytu patří parkovací stání.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846