Zpět na výpis

Jedinečný penthouse na prestižní adrese v Lido di Jesolo

3
ID: IT0792

Elegantní prosluněný střešní byt v prémiové lokalitě v Lido di Jesolo

Čtěte více

33 762 500 Kč

1 250 000 €

1 146 980 £

1 467 424 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V nedávno dokončené vysokopodlažní exkluzivní rezidenci hned u moře v Lido di Jesolo nabízíme luxusní špičkově vybavený penthouse s nerušeným výhledem o velikosti 230m2.

Tento velkoryse řešený byt je součástí prestižní rezidence s bazénem, posilovnou a spa. Celý komplex snoubí nadčasový design s důrazem na zdravý životní styl. Nalézá se v atraktivní lokalitě blízko krásné písčité pláže a obchodů a restaurací. Komfortní byt disponuje 3 ložnicemi s en-suite koupelnami. Zajímavě pojatý obývací pokoj o výměře 42m2 vede na rozlehlou terasu, která dominuje celému bytu. Z ní vedou schody do 12.patra, kde se nalézá jacuzzi a relaxační zóna s úchvatným výhledem na moře a město.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247