Zpět na výpis

Jedinečný penthouse na prestižní adrese v Lido di Jesolo

3
ID: IT0792

Elegantní prosluněný střešní byt v prémiové lokalitě v Lido di Jesolo

Čtěte více

32 306 250 Kč

1 250 000 €

1 083 412 £

1 507 454 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V nedávno dokončené vysokopodlažní exkluzivní rezidenci hned u moře v Lido di Jesolo nabízíme luxusní špičkově vybavený penthouse s nerušeným výhledem o velikosti 230m2.

Tento velkoryse řešený byt je součástí prestižní rezidence s bazénem, posilovnou a spa. Celý komplex snoubí nadčasový design s důrazem na zdravý životní styl. Nalézá se v atraktivní lokalitě blízko krásné písčité pláže a obchodů a restaurací. Komfortní byt disponuje 3 ložnicemi s en-suite koupelnami. Zajímavě pojatý obývací pokoj o výměře 42m2 vede na rozlehlou terasu, která dominuje celému bytu. Z ní vedou schody do 12.patra, kde se nalézá jacuzzi a relaxační zóna s úchvatným výhledem na moře a město.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247