Zpět na výpis

Elegantní podkrovní apartmán v Niederau/Wildschönau

4
ID: AT0163

Exkluzivní elegantní apartmán pár kroků od lanovky Markbachjochbahn v lyžařské oblasti Markbachjoch / Lanerköpf...

Čtěte více

23 131 275 Kč

895 000 €

775 723 £

1 079 337 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji elegantní a velmi útulný podkrovní apartmán, který se nachází v centrální lyžařské rezidenci v malebném městě Niederau v srdci lyžařského areálu Wildchönau, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Markbachjochbahn. Zároveň se kousek odtud nachází veřejný bazén. Byt je umístěn v nejvyšším patře luxusní rezidence, která nabízí přístup na sjezdovku, restauraci, bar a lyžařskou školu. Je vybaven stylovým a elegantním nábytkem a poskytuje velkorysý otevřený prostor. Skládá se ze 4 vzdušných a světlých pokojů, 3 koupelen WC, sauny a dvou velkých teras s úchvatnými výhledy do okolí. Jedná se o investiční nemovitost, která nabízí atraktivní kombinaci soukromého využití majiteli a profesionálně spravovaného bezproblémového pronájmu s velmi atraktivním příjmem. Lyžařská oblast Markbachjoch / Lanerköpfl nabízí 24 km sjezdovek a nachází se v nadmořské výšce 828 až 1621 metrů. Je součástí širší oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau a může se pochlubit více než 119 km sjezdovek. Region Wildschönau je nedotčenou přírodní destinací, která nabízí širokou škálu outdoorových sportů a aktivit po celý rok. V zimě lze vyzkoušet sáňkařské dráhy, nebo procházky na sněžnicích, v létě zase pěší turistiku a cyklistiky, e-cyklistiku. Najdete zde bezpočet dětských hřišť, kulinářských a jiných tematických výletů a mnoho dalšího. Letiště v Innsbrucku je vzdáleno pouhou hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247