Zpět na výpis

Elegantní nové byty kousek od moře v Lido di Jesolo

2-3 1
ID: IT0648

Moderní světlé byty na prodej v komplexu s bazénem v Lido di Jesolo

Čtěte více

6 416 480 Kč

238 000 €

218 664 £

278 312 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár kroků od moře jsou k prodeji elegantní apartmány v tomto zcela novém kondominiu s bazénem. Komplex se nachází v blízkosti náměstí Piazza Nember. K dispozici budou apartmány různých typů: jednak dvouložnicové jednotky v přízemí, skládající se z prosluněného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou, 2 ložnic, koupelny a prostorné zahrandí terasy, jednak tříložnicové dvoupatrové jednotky skládající se z obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní, terasou, 2 ložnic a koupelny na jednom patře a další ložnice s koupelnou a terasou. Ke každému bytu je možnost přikoupit si parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247