Zpět na výpis

Elegantní nové byty kousek od moře v Lido di Jesolo

2-3 1
ID: IT0648

Moderní světlé byty na prodej v komplexu s bazénem v Lido di Jesolo

Čtěte více

6 164 200 Kč

238 000 €

205 528 £

286 441 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár kroků od moře jsou k prodeji elegantní apartmány v tomto zcela novém kondominiu s bazénem. Komplex se nachází v blízkosti náměstí Piazza Nember. K dispozici budou apartmány různých typů: jednak dvouložnicové jednotky v přízemí, skládající se z prosluněného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou, 2 ložnic, koupelny a prostorné zahrandí terasy, jednak tříložnicové dvoupatrové jednotky skládající se z obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní, terasou, 2 ložnic a koupelny na jednom patře a další ložnice s koupelnou a terasou. Ke každému bytu je možnost přikoupit si parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247