Zpět na výpis

Elegantní městský apartmán na okraji Kitzbühelu v blízkosti lyžařského zázemí

2
ID: AT0096

Elegantní apartmán v docházkové vzdálenosti od centra Kitzbühelu, dává možnost využít jedinečné sportovní i après ski aktivity tohoto světoznámého letoviska...

Čtěte více

11 376 425 Kč

445 000 €

380 763 £

492 891 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento elegantní třípokojový apartmán se nachází na jižním okraji Kitzbühelu v dobře udržovaném víceapartmánovém domě. Centrum Kitzbühelu je vzdálené 15 minut pěšky, přičemž se během této procházky můžete těšit z přehlídky mnoha vybraných obchodů, restaurací a dalších vymožeností tohoto světoznámého letoviska. V krátké vzdálenosti naleznete také lyžařské vleky, které Vám umožní přístup ke 179 km kitzbühelských lyžařských tras. Apartmán, který byl postaven v tradičním tyrolském stylu, sestává ze dvou ložnic, koupelny, toalety, kuchyně a prostorného obývacího pokoje. K apartmánu náleží také garáž, parkovací místo a dva balkóny nabízející krásný výhled na okolí. Tato nemovitost nabízí dobrou investiční příležitost a může být uzpůsobena vkusu jejích budoucích majitelů. Umístěný mezi Kitzbüheler Horn a Hahnenkamm, je Kitzbühel prvotřídním sportovním městem v srdci Alp. Okouzlujícím způsobem přitom kombinuje tradici a moderní životní styl jako žádné jiné město. Součástí jeho rozmanité nabídky jsou vybrané restaurace, útulné kavárny a bary, stejně tak jako diskotéty, kasína a kina. Kitzbühel je od Prahy vzdálený cca 5 a půl hodiny jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247