Zpět na výpis

Elegantní byty s turistickým pronájmem, Ötztal

2
ID: AT0201

Elegantní apartmány jsou umístěny v centru populárního městečka Lägenfeld, odkud se během 15 minut dostanete autem na sjezdovky v Söldenu...

Čtěte více

9 530 786 Kč - 11 241 345 Kč

367 913 € - 433 945 €

317 534 £ - 374 524 £

443 292 $ - 522 853 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V centru populárního Längenfeldu nabízíme tyto nové, již postavené apartmány, které se nacházejí jen pár kroků od veškeré občanské vybavenosti i zastávky autobusu.

Apartmány nabízí nádherné výhledy na okolní hory. Längenfeld se nachází v překrásné přírodě tyrolských Alp s dojezdem k několika lyžařským oblastem. Lyžování v Söldenu je jen 15 minut jízdy autem. Další lehce dosažitelné lyžařské oblasti jsou Obergurgl, Ötz a Niederthai. Přímo v Längenfeldu se nachází velký aquapark Tirol Therme AQUA DOME, který má několik 1000 m2.

Apartmány se nabízí plně vybavené a připravené jak pro vlastní využití, tak i pro turistický pronájem, ke kterému jsou určeny. Byty mají plně zařízené moderní kuchyně a designový nábytek. Samozřejmostí je přístup k rychlému internetu. V objektu je lyžárna s vyhříváním lyžařských bot a podzemní parkování. Každý byt je prodáván se 2 parkovacími místy.

O pronájem se bude starat profesionální místní firma. Výnosy se pohybují okolo 4-5% a očekává se nárůst do budoucna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247