Zpět na výpis

Elegantní byt v Toskánsku jen 150m od moře

2
ID: IT0680

Stylový apartmán v Toskánsku jen 150m od moře

Čtěte více

8 305 600 Kč

320 000 €

276 881 £

388 221 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Jen pár kroků od pláže v toskánském městečku Marina di Castagnetto Carducci je na prodej tento luxusní apartmán zrenovovaný v elegantním minimalistickém stylu. Castagnetto Carducci je srdcem oblasti Bolgheri, známé po celém světě pro svá jedinečná vína. Oblast je ideální pro příjemnou dovolenou, najdete zde krásné pláže, typická kamenná toskánská města, ale i spoustu aktivního vyžití pro celou rodinu - u Castagnetto Carducci se například nalézá známý zábavný park Cavallino Matto. Castagnetto Carducci je vzdáleno 68km od letiště v Pise. Byt je prosvětlený a má velmi chytré a praktické rozložení - obytná plocha je asi 75m2 a najdete zde obývací pokoj, kuchyni, 2 ložnice a 2 koupelny. Apartmán je položen na dvou patrech, ze spodního patra je přístup na zahradu a v prvním patře na terasu. K apartmánu patří podzemní parkovací místo. Toto je velice vyjímečná nemovitost díky svému stylovému dokončení a blízké vzdálenosti k moři jen 150m.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528