Zpět na výpis

Elegantní byt se dvěma terasami, Schladming

1
ID: AT0060

Slunný byt v centrální poloze lyžařsky proslulého městečka Schladming, jen 50 metrů od stadionu Planai, koupaliště a bazénu s wellness centrem...

Čtěte více

10 179 000 Kč
377 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Světlý byt o ploše 84 m² se nachází v domě s výtahem z roku 2008. Srdcem bytu je otevřený obývací pokoj s jídelnou, který se může pochlubit velkorysým prostorem a elegantním stylem. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na obě terasy. Na něj navazuje moderní kuchyně ve světlých barvách, která je vybavena spotřebiči vysoké kvality. Dále se v bytě nalézá ložnice, jež má rovněž přístup na terasu, koupelna, toaleta a komora. Byt se nabízí částečně zařízený a náleží k němu sklep. Parkovací stání v garáži je možné přikoupit za cenu 22 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247