Zpět na výpis

Elegantní apartmány u lanovky v Zillertalu

3
ID: AT0124

Výjimečná příležitost ke koupi investičních apartmánů opatřených vzácným statutem turistické rezidence a ve vynikající poloze nedaleko lanovky a služeb...

Čtěte více

8 895 370 Kč - 45 332 172 Kč

344 448 € - 1 755 360 €

309 469 £ - 1 577 100 £

378 237 $ - 1 927 552 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Představujeme vám zbrusu nový a velmi elegantní developerský projekt, který je výjimečný jak svými podmínkami, tak vzácným statutem turistické rezidence a úžasnou polohou v oblíbeném letovisku Fügen, které je branou do překrásného údolí Zillertal. Apartmány se nacházejí jen 3 minuty chůze od hlavní lanovky Spieljochbahn v blízkosti všech potřebných služeb. Předpokládané dokončení je plánováno na rok 2020. V oblasti Spieljoch – Fügen najdete jen 17 km sjezdovek, ale díky propojené síti ski busů se do 8 minut můžete dostat do oblasti Hochfügen-Kaltenbach s dalšími 85 km sjezdovek, nebo dále do obrovské Zillertal Areny s 140 km, nebo Mayrhofenu s dalšími 140 km lyžařských terénů. Díky této perfektní infrastruktuře, vynikajícím rodinným sjezdovkám, příjemné a přátelské atmosféře a také vynikající nabídce outdoorových aktivit je toto letovisko cílem turistů v zimě i v létě. Zapomenout nesmíme ani na krásný výhled, který apartmány nabízejí a blízkost všech potřebných služeb a lanovky. Právě tyto přednosti dělají z tohoto projektu velice lukrativní nabídku. Na prodej je pouze 7 jednotek, což projekt činí ještě lákavějším pro klid, který slibuje. Apartmány mají velmi elegantní a moderní vzhled. Velká okna a krásné terasy nabízejí úchvatné výhledy do okolí. Každý z apartmánů také bude mít vlastní podzemní garáž. Všechny jednotky jsou nezařízené, mají pouze plně vybavenou koupelnu, ale je zde možnost objednat si balíček vybavení u místní nábytkářské firmy zaobírající se bytovým designem. Jak už bylo zmíněno, apartmány budou opatřeny v Tyrolsku velmi vzácným statutem turistické rezidence a je zde povinnost pronájmu. Podmínky jsou ale velmi zajímavé a výhodné. Pro soukromé využití mají vlastníci vyhrazeno 6 týdnů. O pronájem se nestará správcovská agentura, jak je časté v jiných případech, ale vlastník sám. Může si tedy sám zvolit i správcovskou agenturu dle svého výběru. Zajímavé je, že po 20 letech vlastnictví povinnost pronájmu odpadá a apartmány tak mohou sloužit výhradně pro užívání vlastníkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247