Zpět na výpis

Ekologické přízemní domy u jezera

2
ID: IT0028

Čtěte více

14 490 000 Kč

560 000 €

496 965 £

655 656 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní ekologické přízemní domy v resortu Le Azalee se nachází jen 20m od břehu jezera, ale díky vyvýšené pozici nabízí i krásný výhled. Jedinečný design těchto domů s prosklenými stěnami, moderním krychlovým tvarem a zatravněnými střechami zaručuje brzké zhodnocení Vaší realitní investice. Bytové jednotky B1 a B2 mají každá 112m2 plochy. Ta je rozdělena na velkou obytnou místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice a 2 moderní designové koupelny s WC. Všechno vnitřní vybaveni se vyznačuje nejvyšší kvalitou. Ke každé jednotce patří 85m2 soukromé zahrady s úžasnými pohledy na jezero. Komplex se nachází u vesnice Pianello del Lario, blízko Menaggia, v nejkrásnější části jezera. V celé rezidenci je pouze 12 jednotek. Ke komplexu patří i soukromý přístav, kde lze zaparkovat Váš motorový člun. Letiště Milan Malpensa s přímým spojením do Prahy je jen 90km vzdáleno. Další alternativou jsou přímé lety do Bergama. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247