Zpět na výpis

Dvoupokojový byt s parkovacím místem v Lignano Sabbiadoro

1
ID: IT1101

Krásný byt s výhledem v klidné části městečka nabízí klid a soukromí a zároveň blízkost občanské vybavenosti a sportovního centra pro aktivní odpočinek.

Čtěte více

4 335 190 Kč

178 000 €

152 524 £

191 814 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Velký dvoupokojový byt s parkovacím místem leží v klidné části Lignano Sabbiadoro nedaleko Darseny.

Byt se nachází ve druhém, posledním patře. Nemovitost se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, malé terasy, chodby, koupelny s oknem, ložnice s manželskou a patrovou postelí a terasy. V obývacím pokoji je posezení před TV. Pohovka je rozkládací. Kuchyňský kout je vybavený dřezem, lednicí s odděleným mrazákem a mikrovlnou troubou. Na terase je dřez a elektrická varná deska a je tak možné si i vařit venku. Postele v ložnici jsou vybaveny matrací s paměťovou pěnou a na přilehlé terase je posezení s krásným výhledem. Na obou terasách je instalována elektrická markýza. V obývacím pokoji a ložnici je klimatizace. Byt je vybaven pračkou.

Oblast je velmi vyhledávaná, neboť je klidná, a přesto jen pár set metrů od restaurací, supermarketů a další občanské vybavenosti. Jde o vynikající prostředí pro procházky nebo sport. V blízkosti nemovitosti je sportovní klub, kde můžete využít bazén, zahradu se slunečníky, bary a restaurace nebo 2 víceúčelová hřiště. Budova, ve které se nachází byt leží v ulici s malým provozem a má celkem pouze 9 bytových jednotek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846