Zpět na výpis

Dvoupokojový byt s parkovacím místem v Lignano Sabbiadoro

1
ID: IT1101

Krásný byt s výhledem v klidné části městečka nabízí klid a soukromí a zároveň blízkost občanské vybavenosti a sportovního centra pro aktivní odpočinek.

Čtěte více

4 388 590 Kč

178 000 €

155 326 £

175 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Velký dvoupokojový byt s parkovacím místem leží v klidné části Lignano Sabbiadoro nedaleko Darseny.

Byt se nachází ve druhém, posledním patře. Nemovitost se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, malé terasy, chodby, koupelny s oknem, ložnice s manželskou a patrovou postelí a terasy. V obývacím pokoji je posezení před TV. Pohovka je rozkládací. Kuchyňský kout je vybavený dřezem, lednicí s odděleným mrazákem a mikrovlnou troubou. Na terase je dřez a elektrická varná deska a je tak možné si i vařit venku. Postele v ložnici jsou vybaveny matrací s paměťovou pěnou a na přilehlé terase je posezení s krásným výhledem. Na obou terasách je instalována elektrická markýza. V obývacím pokoji a ložnici je klimatizace. Byt je vybaven pračkou.

Oblast je velmi vyhledávaná, neboť je klidná, a přesto jen pár set metrů od restaurací, supermarketů a další občanské vybavenosti. Jde o vynikající prostředí pro procházky nebo sport. V blízkosti nemovitosti je sportovní klub, kde můžete využít bazén, zahradu se slunečníky, bary a restaurace nebo 2 víceúčelová hřiště. Budova, ve které se nachází byt leží v ulici s malým provozem a má celkem pouze 9 bytových jednotek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846