Zpět na výpis

Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře, Lido di Jesolo

1 1 ano 70m
ID: IT0638

Moderní apartmán s terasou a výhledem na moře umístěný v luxusním kondominiu se dvěma bazény, střešní terasou a přístupem na pláž...

Čtěte více

11 868 000 Kč

480 000 €

413 750 £

507 353 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji moderní dvoupokojový apartmán umístěný v nádherném prostředí Lido di Jesolo v první linii u pláže, který se nachází ve 3. patře budovy v exkluzivním soukromém kondominiu s dvěma velkými bazény s vířivkou, společnou střešní terasou a vlastním přístupem na pláž. K apartmánu patří také parkovací místo v podzemní garáži. Byt se skládá z velkého a světlého obývacího prostoru s integrovaným jídelním koutem a otevřenou kuchyní, který je propojen s velkou terasou, ze které se můžete kochat nádherným výhledem na moře. Dále je zde chodba, která vede do prostoru na spaní. Zde najdete 1 dvoulůžkovou ložnici s výhledem na moře a pohodlnou koupelnu vybavenou veškerým komfortem. Lido di Jesolo je významné turistické letovisko, které celoročně láká návštěvníky na krásné zlaté pláže, architekturu a historické památky. Letovisko se nachází na poloostrově Cavallino nedaleko Benátek, mezi městy Eraclea a Cavallino-Treporti. Lze se z něj dostat lodí přímo do centra Benátek, na Piazza San Marco.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528