Zpět na výpis

Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře, Lido di Jesolo

1 1 ano 70m
ID: IT0638

Moderní apartmán s terasou a výhledem na moře umístěný v luxusním kondominiu se dvěma bazény, střešní terasou a přístupem na pláž...

Čtěte více

12 249 600 Kč

480 000 €

404 371 £

531 621 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji moderní dvoupokojový apartmán umístěný v nádherném prostředí Lido di Jesolo v první linii u pláže, který se nachází ve 3. patře budovy v exkluzivním soukromém kondominiu s dvěma velkými bazény s vířivkou, společnou střešní terasou a vlastním přístupem na pláž. K apartmánu patří také parkovací místo v podzemní garáži. Byt se skládá z velkého a světlého obývacího prostoru s integrovaným jídelním koutem a otevřenou kuchyní, který je propojen s velkou terasou, ze které se můžete kochat nádherným výhledem na moře. Dále je zde chodba, která vede do prostoru na spaní. Zde najdete 1 dvoulůžkovou ložnici s výhledem na moře a pohodlnou koupelnu vybavenou veškerým komfortem. Lido di Jesolo je významné turistické letovisko, které celoročně láká návštěvníky na krásné zlaté pláže, architekturu a historické památky. Letovisko se nachází na poloostrově Cavallino nedaleko Benátek, mezi městy Eraclea a Cavallino-Treporti. Lze se z něj dostat lodí přímo do centra Benátek, na Piazza San Marco.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247