Zpět na výpis

Dvoupodlažní vila s bazénem, Bibione

2 1 1 000m
ID: IT0548

Krásná dvoupodlažní vila s bazénem nedaleko pláže...

Čtěte více

4 894 755 Kč

179 000 €

162 180 £

210 944 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná dvoupodlažní vilka se nachází v Bibione, v ulici Via Orsa Magiore, zhruba jeden kilometr od moře. Vila je obklopena pěknou soukromou zahradou s živým plotem a ve čtvrti, kde stojí, se nachází i společný bazén. Vila je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 75 m2. Skládá se z obývacího pokoje s integrovaným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s oddělenými lůžky, koupelny s oknem a sprchou a balkonu. Vila je plně vybavena a je opatřena teplou a studenou klimatizací a její součástí je i očíslované parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247