Zpět na výpis

Dvoupodlažní vila s bazénem, Bibione

2 1 1 000m
ID: IT0548

Krásná dvoupodlažní vila s bazénem nedaleko pláže...

Čtěte více

4 636 100 Kč

179 000 €

154 578 £

215 432 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná dvoupodlažní vilka se nachází v Bibione, v ulici Via Orsa Magiore, zhruba jeden kilometr od moře. Vila je obklopena pěknou soukromou zahradou s živým plotem a ve čtvrti, kde stojí, se nachází i společný bazén. Vila je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 75 m2. Skládá se z obývacího pokoje s integrovaným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s oddělenými lůžky, koupelny s oknem a sprchou a balkonu. Vila je plně vybavena a je opatřena teplou a studenou klimatizací a její součástí je i očíslované parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247