Zpět na výpis

Dvoupodlažní řadový dům jen pár kroků od moře

2 500m
ID: IT0588

Dvoupodlažní dobře udržovaný domek v klidné čtvrti nedaleko centra i pláže v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 227 300 Kč

165 000 €

147 098 £

186 529 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkný dvoupodlažní domek je součástí komplexu stojícího zhruba 500 m od pláže. Nachází se v klidné čtvrti s krásnými zelenými plochami. Nemovitost byla v průběhu let velmi pečlivě udržována a nábytek byl nedávno renovován. Domek je přístupný ze dvou stran. Přes zahradu, anebo přes zadní část, jejíž součástí je i kryté parkovací stání. Užitná plocha nemovitosti činí 65 m2 a je složena z kuchyňského koutu propojeného s obývacím pokojem a jídelním prostorem v přízemí, ze kterého vede mramorové schodiště do prvního patra. Zde najdete 2 dvoulůžkové ložnice, z nichž jedna je doplněna navíc o palandu s dalšími dvěma lůžky a koupelnu. Zde se také rozkládá velmi pěkná terasa s prostorem na opalování. Po technické stránce je nemovitost vybavena dvěma klimatizačními jednotkami, tepelným čerpadlem, novými PVC okny a dveřmi a kotlem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247