Zpět na výpis

Dvoupodlažní dům v Slatine

6 1
ID: CH0077

Dvoupodlažní zařízený dům s bazénem, terasou a altánkem v Slatine, vhodný jako rekreační dům nebo pro trvalé bydlení…

Čtěte více

8 854 900 Kč

365 000 €

303 916 £

413 800 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezký dům se nachází v oblasti Slatine na ostrově Čiovo. Dům je situován do velmi klidné oblasti, ideální k odpočinku a relaxaci. Centrum města s veškerou občanskou vybaveností je vzdálené jen pár minut pěšky. Lze se dostat pohodlně do Splitu využitím lodní linky.

Dům je dvoupodlažní a rozléhá se na ploše 210 m2. V přízemí naleznete 3 ložnice, koupelnu, obývací pokoj a kuchyni. Je tady také vstup do prostorného venkovního prostoru s grilem a zahradními židlemi. V 1. patře se nachází 3 ložnice, koupelna, obývací pokoj a kuchyně. Dům se prodává zařízený.

Nemovitost je postavená na velkém pozemku o velikosti 813 m2. Za domem je umístěný pěkný bazén se sluneční terasou a malým altánkem. V současné době je nemovitost využívaná jako rekreační dům během letní sezóny, ale lze ji využívat po celý rok.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247