Zpět na výpis

Dvoupatrový byt u moře v Toskánsku, Marina di Massa

4
ID: IT0349

Dvoupatrový, exkluzivní byt ve skvělé lokalitě blízko moře v Marina di Massa…

Čtěte více

14 979 250 Kč

550 000 €

502 289 £

649 465 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní dvoupatrový byt se nachází v elegantní budově, která leží ve strategické poloze v blízkosti moře a centra města. Byt o rozloze 140 m² je vybaven a zpracován na vysoké úrovni. Rozprostírá se v prvním patře a v podkroví a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, 2 koupelen, z nichž jedna je vybavena vířivkou, dále je v bytě technická místnost a 2 terasy. Z obývacího pokoje vedou schody do podkroví, kde je velká ložnice s pracovnou, další ložnice, šatna a koupelna se sprchovým koutem. V suterénu je garážové stání pro 2 auta, před domem je pak stání pro třetí auto. Marina di Massa a okolí jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247