Zpět na výpis

Dvoupatrová vila blízko moře a termálních pramenů, Roccattederighi, Grosseto

4 ano
ID: IT0332

Krásná rustikální vila s kaštanovým hájem v provincii Grosseto…

Čtěte více

8 910 000 Kč
330 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato dvoupodlažní vila (150 m²) obklopená několik staletí starými kaštany a nachází se v nadmořské výšce 650 metrů a má nádherný panoramatický výhled na pobřeží s ostrovy Elba a Giglio. V přízemí se nachází malá kuchyňka s jídelním koutem, ložnice, koupelna a spíž. V prvním patře se nachází velký obývací pokoj s krbem, kuchyň, 3 ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Vnitřní vybavení domu představuje typický rustikální styl. K dispozici je velká oplocená zahrada 1000 m² a obrovský park 3000 m² se starobylými kaštany. Prostorná veranda může být použita jako jídelna, dále je zde terasa, ideální k odpočinku. Vila se nachází 30 minut od moře a termálních pramenů a také v bezprostřední blízkosti středověkých měst jako je například Siena.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247