Zpět na výpis

Dvouložnicové apartmány s výhledem na pláž

2 1
ID: PT0185

Dvouložnicové apartmány s výhledem na krásnou pláž Porto de Mós umístěné v rezortu s welness a bazény...

Čtěte více

6 653 400 Kč - 9 724 200 Kč

260 000 € - 380 000 €

221 869 £ - 324 270 £

287 590 $ - 420 324 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto krásné vzdušné apartmány se nacházejí pouhých 5 minut od rušného historického města Lagos s jeho živým nočním životem, bary, restauracemi obchody, nádhernými plážemi a malebným přístavem. Jejich bílá lineární architektura doplněná o tmavé dřevěné doplňky a doškové střechy tvoří krásný kontrast s exotickou výsadbou doplněnou o vodní doplňky. Díky měkkému osvětlení a nekomplikované výzdobě interiéru vyzařuje rezort klid a relaxační atmosféru. Apartmány byly dokončeny s precizností a důrazem na každý detail. Jejich součástí je plně vybavená kuchyně, 2 ložnice a 2 koupelny. Jejich užitná plocha činí 96 m2. Centrálním rysem rezortu je luxusní welness centrum, které nabízí vše co potřebujete k relaxaci včetně hydroterapie, vířivky, sauny a parní lázně. K dispozici je také moderní hotel s exkluzivními spa ložnicemi. To vše je zasazeno do překrásných soukromých zahrad. Mezi další služby, které rezort nabízí, patří tenisové kurty, plně vybavená tělocvična, aerobní studio, vnitřní a venkovní bazény, restaurace a bary. Rezort má také soukromý přístup na pláž přes zahrady.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247