Zpět na výpis

Dvojvila se dvěma bazény v olivovém háji, Lucca

5 1
ID: IT0438

Krásná dvojvila po vydařené kompletní rekonstrukci je obklopena klidnou toskánskou krajinou, zároveň je však v dosahu i potřebná vybavenost v nedaleké vesnici...

Čtěte více

29 656 000 Kč

1 100 000 €

1 010 632 £

1 286 315 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Slunná vila v kopcích s krásnými výhledy na toskánskou krajinu, která se nachází 12 km od moře, je posazená v klidné krajině, zároveň však v dosahu potřebné vybavenosti v nedaleké vesnici. Vila po kompletní rekonstrukci v tradičním toskánském stylu je rozdělená na dvě jednotky a dohromady čítá 300 m². Vedle hlavní budouvy se nachází samostatná přístavba o 55 m² s verandou a menším bazénem. V přízemí domu se nalézá vstupní hala, kuchyně s jídelnou, dva obývací pokoje, hlavní ložnice, pracovna, koupelna a šatna; v patře jsou k dispozici tři ložnice, dvě koupelny a další pracovna. V depandanci je k dispozici obývací pokoj, na který navazuje terasa, kuchyně, ložnice a koupelna. Vila je obklopena pozemkem o 9000 m², jenž sestává ze zahrady a olivovníkového háje. K vile vede soukromá cesta. Objekt je atraktivní nemovitostí vhodnou ke krátkodobým pronájmům.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247