Zpět na výpis

Dvojvila se dvěma bazény v olivovém háji, Lucca

5 1
ID: IT0438

Krásná dvojvila po vydařené kompletní rekonstrukci je obklopena klidnou toskánskou krajinou, zároveň je však v dosahu i potřebná vybavenost v nedaleké vesnici...

Čtěte více

27 126 000 Kč

1 100 000 €

943 218 £

1 179 186 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Slunná vila v kopcích s krásnými výhledy na toskánskou krajinu, která se nachází 12 km od moře, je posazená v klidné krajině, zároveň však v dosahu potřebné vybavenosti v nedaleké vesnici. Vila po kompletní rekonstrukci v tradičním toskánském stylu je rozdělená na dvě jednotky a dohromady čítá 300 m². Vedle hlavní budouvy se nachází samostatná přístavba o 55 m² s verandou a menším bazénem. V přízemí domu se nalézá vstupní hala, kuchyně s jídelnou, dva obývací pokoje, hlavní ložnice, pracovna, koupelna a šatna; v patře jsou k dispozici tři ložnice, dvě koupelny a další pracovna. V depandanci je k dispozici obývací pokoj, na který navazuje terasa, kuchyně, ložnice a koupelna. Vila je obklopena pozemkem o 9000 m², jenž sestává ze zahrady a olivovníkového háje. K vile vede soukromá cesta. Objekt je atraktivní nemovitostí vhodnou ke krátkodobým pronájmům.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247