Zpět na výpis

Dvě luxusní vily mezi mořem a golfem u Porto Cervo

7 1 ano
ID: IT1195

Dvě designové vily u golfového hřiště Pevero v jednom z nejkrásnějších koutů Sardinie

Čtěte více

123 798 500 Kč

4 900 000 €

4 194 284 £

5 222 023 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Dvě zcela úžasné luxusní vily ve společné zahradě s bazénem nacházející se v jedné z nejprestižnějších oblastí na Sardinii, jen pár kilometrů od světoznámého Porto Cervo mezi mořem a golfovým hřištěm Pevero Golf Club. Ideální pro početnou rodinu nebo kamarády.

Oblast Pevero je asi nejprestižnější lokalitou na celé Sardínii a soustřeďují se zde nejluxusnější vily. Movité majitele láká především kombinace klidu a soukromí, nádherné přírody a blízkosti ke světoznámému Porto Cervu. V oblasti je možné podnikat krásné procházky bujnou přírodou - oblíbená je stezka Pevero Health Trail. Milovníky golfu potěší golfové hřiště Pevero Golf Club. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzálené pouze 30min jízdy.

Vily jsou zasazeny v udržované zahradě o rozloze asi 2000m2, ve které je také efektivně umístěn dvojúrovňový bazén. První vila byla v roce 2005 renovována známým místním architektem Savinem Couellem, který mimojiné navrhl známý hotel Cala di Volpe, který se nachází jen necelý kilometr od domu. Jeho styl je charakteristický asymetrickými detaily, hrou světla a stínů a hojným použitím mramoru a žuly. Vila je rozložena na dvou podlažích a tvoří ji velkoryse řešený obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní a jídelnou, 4 velké ložnice s vlastními koupelnami z mramoru. Druhá vila nabízí velmi podobný styl a jen o jednu ložnici méně. Samozřejmostí jsou četné terasy a venkovní prostory včetně venkovní kuchyně a podzemní garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528