Zpět na výpis

Dva apartmány ve vile s bazénem v první linii, Zadar

6 1 ano 10m
ID: CH0063

2 samostatné apartmány, které lze propojit a vytvořit tak atraktivní vilu umístěnou v první linii u moře nedaleko Zadaru...

Čtěte více

35 728 000 Kč

1 400 000 €

1 183 086 £

1 627 329 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila se nachází v první linii u moře v atraktivní klidné lokaci u Zadaru a je složena ze dvou samostatných apartmánů. Spojením obou bytů lze vytvořit samostatnou vilu. Ke každému bytu náleží 2 parkovací místa. Na pozemku před vilou se nachází bazén. První byt se nachází v přízemí o rozloze 100 m2. Skládá se ze 3 pokojů, z nichž jeden má vlastní koupelnu, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, společného WC a společné koupelny, venkovní terasy, soukromé zahrady a 2 parkovacích míst. Druhý byt je umístěn v 1. patře o rozloze 160 m2. Tvoří ho 3 pokoje, z nichž jeden má vlastní koupelnu, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, společné WC a společná koupelna, terasa, plochá střecha / letní kuchyně, krb, velká terasa a 2 parkovací místa.. Zadar je metropole severní Dalmácie s cennými historickými skvosty a nádherným mořem. Rozkládá se zčásti na pevnině a zčásti na malém poloostrově. Pobřeží obklopuje mnoho menších i větších ostrovů. V okolí najdete mnoho lákadel včetně národních parků Paklenica a Kornati. Najdete zde i dvě moderní a unikátní atrakce: Mořské varhany, které vydávají specifické zvuky a Pozdrav Slunci, který je zase zaměřen na vizuální efekt.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247