Zpět na výpis

Dva apartmány ve vile s bazénem v první linii, Zadar

6 1 ano 10m
ID: CH0063

2 samostatné apartmány, které lze propojit a vytvořit tak atraktivní vilu umístěnou v první linii u moře nedaleko Zadaru...

Čtěte více

37 814 000 Kč

1 400 000 €

1 284 617 £

1 643 515 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila se nachází v první linii u moře v atraktivní klidné lokaci u Zadaru a je složena ze dvou samostatných apartmánů. Spojením obou bytů lze vytvořit samostatnou vilu. Ke každému bytu náleží 2 parkovací místa. Na pozemku před vilou se nachází bazén. První byt se nachází v přízemí o rozloze 100 m2. Skládá se ze 3 pokojů, z nichž jeden má vlastní koupelnu, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, společného WC a společné koupelny, venkovní terasy, soukromé zahrady a 2 parkovacích míst. Druhý byt je umístěn v 1. patře o rozloze 160 m2. Tvoří ho 3 pokoje, z nichž jeden má vlastní koupelnu, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, společné WC a společná koupelna, terasa, plochá střecha / letní kuchyně, krb, velká terasa a 2 parkovací místa.. Zadar je metropole severní Dalmácie s cennými historickými skvosty a nádherným mořem. Rozkládá se zčásti na pevnině a zčásti na malém poloostrově. Pobřeží obklopuje mnoho menších i větších ostrovů. V okolí najdete mnoho lákadel včetně národních parků Paklenica a Kornati. Najdete zde i dvě moderní a unikátní atrakce: Mořské varhany, které vydávají specifické zvuky a Pozdrav Slunci, který je zase zaměřen na vizuální efekt.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247