Zpět na výpis

Dva apartmány ve vile, Castiglioncello

100m
ID: IT0733

Dva apartmány ve vile se sdílenou zahradou mezi toskánským Castiglioncellem a Quercianellou...

Čtěte více

31 369 000 Kč

1 270 000 €

1 077 898 £

1 361 324 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji dva pěkné apartmány, které jsou umístěny mezi toskánským Castiglioncellem a Quercianellou ve vile, která se skládá ze tří bytových jednotek. Vila je obklopena parkem dosahujícím až k moři. Park není rozdělený a apartmány jej sdílejí společně. Užitná plocha obou bytů činí 150 m2, park má rozlohu 1 500 m2. Je pokryt zelení a vzrostlými stromy. Castiglioncello je malé pobřežní město, které je pokládáno za jedno z nejkrásnějších letovisek Toskánska. Tvoří začátek tzv. Etruské riviéry. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí například do známých měst jako Pisa, Lucca, Volterra a další. Quercianella je klidné letovisko jižně od Livorna, ponořené do zeleně a klidu. Pobřeží lemují piniové porosty, které poskytují dostatek stínu. Najdete zde skalnaté zátoky i oblázkové pláže. V obci je i přístav.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247