Zpět na výpis

Dům v starobylé věži v Apulii, Santa Maria al Bagno

4 300m
ID: IT0221

Obytná věž s historickou atmosférou

Čtěte více

8 627 200 Kč

320 000 €

294 002 £

374 201 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Historický dům v Santa Maria al Bagno. Tento kouzelný obytný prostor (150 m2) je součástí starobylé věže z roku 1500, která byla původně součástí opevněného statku, který byl postaven na troskách opatství německých rytířů. Obytný prostor se nachází v přízemí věže se samostatným vchodem a vlastní zahradou a disponuje vstupem/obývacím pokojem, jídelnou s kuchyňským koutem, 3 dvoulůžkovými ložnicemi, další ložnicí v mezipatře, 2 koupelnami, WC, vlastní zahradou, společným nádvořím, skladovacími a technickými místnostmi, ale také nabízí podlahové vytápění, dvojitá okna a originálních detaily v místnostech. Nemovitost se nachází jen 300 m od Jónského moře a od věže Quattro Colonne, 700 m od pláže a náměstí v Santa Maria al Bagno. Santa Maria al Bagno je jedna z nejpůvabnějších přímořských vesniček v Itálii, která si stále zachovala svůj původní italský ráz bez většího zásahu turistického ruchu. Příjemné malé centrum s několika obchůdky a plážičkou v překrásné zátoce se skládá hlavně z historických budov. Na kopečku nad ním jsou zelené vilové čtvrti. Výhodou je skvělá poloha blízko národního parku Porto Selvaggio a historických skvostů jižní Itálie (Gallipoli 10km, Lecce 20km). Pláže v okolí mají velmi jemný písek a průzračnou vodu, proto bývá tato část Apúlie nazývána italskými Maledivami. Letiště v Bari s přímými lety do Prahy je jen 2 hodiny po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247