Zpět na výpis

Dům v obytném komplexu se zahradami a bazény v Playa de San Juan

4 1 ano
ID: SP0309

Domy s krásným výhledem, se čtyřmi ložnicemi, se zahradami, bazény a jacuzzi

Čtěte více

17 853 750 Kč

690 000 €

617 222 £

805 130 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Obytný komplex se nachází v San Juan Playa (Costa Blanca), a se skládá ze šesti samostatných domků se 4 ložnicemi. Domy mají sklep, garáž pro 2 nebo 3 auta a terasu. Komplex má také zahrady, bazény pro dospělé a děti, jacuzzi a výhled na golfové hřiště. Poskytuje fantastický výhled.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247