Zpět na výpis

Dům v lukrativní oblasti Lido Altanea

1 1 ano 300m
ID: IT0923

Tento dům s velkou ložnicí, přístupem k bazénu a k moři se nachází v lukrativní residenční oblasti v letovisku Lido Altanea, v blízkosti obchodů a zábavy.

Čtěte více

3 889 600 Kč

160 000 €

133 069 £

181 528 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Dům se nachází v oblíbené rezidenci v Lido Altanea, která je mnohými uznávána jako jedna z nejlepších rezidencí v této oblasti, schopná nabídnout skvělou dovolenou plnou relaxace a zábavy. Blízkost obchodů a moře do 300 metrů od vašeho domu je zárukou vynikající investice. Dům má přístup ke krásnému bazénu, vhodnému jak pro dospělé, tak pro děti. Dům má vynikající polohou a vlastní zahradu a pohodlné parkovací místo před domem.

Dům se v přízemí skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem vybaveného jednoduchým, ale funkčním způsobem; v prvním patře je velká ložnice s manželskou postelí, terasa a koupelna s oknem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846