Zpět na výpis

Dům v Caorle s výhledem na moře

2 1 000m
ID: IT0350

Pěkný rodinný dům ležící v hezké čtvrti jen 1 km od pobřeží Jaderského moře v Caorle…

Čtěte více

5 148 000 Kč
198 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rodinný dům (65 m²) leží v nedávno vybudovaném rezidenčním komplexu, který se nachází asi 1 km od moře, obklopen zelení, je zde k dispozici společný bazén, na který má vila výhled. Vila samostná se skládá v přízemí z verandy, obývacího pokoje, kuchyňského koutu a koupelny s pračkou. V prvním patře je jedna velká dvoulůžková ložnice, ložnice se třemi lůžky a další koupelna. Z obou ložnic je vstup na terasu. Zahrada je prostorná a celá oplocená. Caorle je příjemné a turisty velmi oblíbené městečko, které leží na pobřeží Jadranského moře necelých 70 kilometrů severovýchodně od Benátek. Caorle je jedinečné především tím, že zde vedle sebe najdete zachovalé historické centrum s četnými památkami, krásné široké písčité pláže, které se zvolna svažují do moře, a zároveň je zde dostatek vyžití pro ty, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou (akvapark, výlety lodí, rybaření, sportovní vyžití) nebo také pro ty, kteří se přijeli především pobavit (bary, diskotéky, zábavní centra). Na atraktivitě letovisku přidává také jeho vzdálenost z Čech - cesta autem vám z Prahy potrvá asi 9 hodin. Letecky se dostanete přímo z Prahy do Benátek, které jsou vzdálené asi 50 minut jízdy od Caorle.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247