Zpět na výpis

Dům u oceánu, Praia da Luz

4 ano 20m
ID: PT0104

Čtěte více

21 384 000 Kč

825 000 €

730 029 £

960 561 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná příležitost koupit tuto zcela novou vilu v nádherné lokalitě přímo u moře. Vila, o obytné ploše 180m2 nabízí nádherné výhledy. Vila prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2010. Vila se skládá ze 4 ložnic, 4 koupelen, prostorného obývacího pokoje a luxusní kuchyně. Večeřet lze i na krásné terase s výhledem na Praia da Luz. Na střeše je další terasa s jacuzzi. Vila má topení v podlaze, klimatizaci, sound system, barcacue, alarm a garáž. Je nabízena plně zařízena nábytkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247