Zpět na výpis

Dům se zahradou u moře, Tamariu

3 1 1 000m
ID: SP0161

Čtěte více

6 685 000 Kč

250 000 €

228 899 £

294 896 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rohový řadový dům v tiché urbanizaci Aigua Xelida s bazénem jen 1km od pláže. Dům má jak přední, tak i zadní zahradu do které se vchází přímo z obývacího pokoje. Dům je rozdělen na 2 patra. V přízemí je obývací pokoj s krbem a kuchyně, dále pak veranda s letní jídelnou. V prvním patře jsou pak 3 ložnice, koupelny. Součástí je i úložná komora a parkování. Dům je ve výborném stavu. Nachází se 140km od letiště v Barceloně (přímé lety do Prahy) a 50km od letiště v Gironě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247