Zpět na výpis

Dům se soukromou pláží, Medvinjak

7 ano 1m
ID: CH0026

Dům se třemi samostatnými byty v klidné rezidenční lokalitě přímo u moře, jen 2 km od historického městečka Korčula…

Čtěte více

12 247 500 Kč

500 000 €

417 547 £

572 313 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V přízemí domu se rozkládá na ploše 90 m2 byt sestávající ze tří ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a dvou koupelen. V patře se nachází podobný byt s jednou koupelnou, který má navíc k dispozici balkón s jedinečným pohledem na moře a městečko Korčula. V suterénu je situován apartmán o 40 m2. Podkroví domu by mohlo být předěláno na další obytný prostor. Na pozemku okolo domu o ploše 400 m2 se nalézá garáž, letní kuchyně a soukromá pláž. Na veřejnou oblázkovou pláž dojdete krátkou procházkou. Výhodou tohoto prostorného domu jsou rozdělené měřáky vody a elektriky i separátní vytápění, které umožňuje kalkulaci nákladů pro jednotlivá patra zvlášť.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247