Zpět na výpis

Dům se soukromou pláží, Medvinjak

7 ano 1m
ID: CH0026

Dům se třemi samostatnými byty v klidné rezidenční lokalitě přímo u moře, jen 2 km od historického městečka Korčula…

Čtěte více

12 897 500 Kč

500 000 €

449 171 £

564 244 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

V přízemí domu se rozkládá na ploše 90 m2 byt sestávající ze tří ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a dvou koupelen. V patře se nachází podobný byt s jednou koupelnou, který má navíc k dispozici balkón s jedinečným pohledem na moře a městečko Korčula. V suterénu je situován apartmán o 40 m2. Podkroví domu by mohlo být předěláno na další obytný prostor. Na pozemku okolo domu o ploše 400 m2 se nalézá garáž, letní kuchyně a soukromá pláž. Na veřejnou oblázkovou pláž dojdete krátkou procházkou. Výhodou tohoto prostorného domu jsou rozdělené měřáky vody a elektriky i separátní vytápění, které umožňuje kalkulaci nákladů pro jednotlivá patra zvlášť.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247