Zpět na výpis

Dům se sedmi apartmány nad gasteinským údolím, Bad Gastein

7
ID: AT0065

Kouzelné lázeňské město Bad Gastein nabízí vše od krásné přírody, sportovního a volnočasového vyžití přes lázně a kulturu až po výborné restaurace a kavárny...

Čtěte více

10 092 250 Kč

395 000 €

347 230 £

469 385 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Penzion, jehož chloubou je nádherný výhled do údolí, stojí v hezké slunné poloze a zároveň v docházkové vzdálenosti od historického centra s vodopádem a nedaleko lázní i vleku Stubnerkogel. Na golfové hřiště a do dalších lyžařských středisek gasteinského údolí dojedete za chvíli a střediska Zell am See/Kaprun, Schladming/Planai, Obertauern i Salzburk jsou také dobře dostupné. Dům byl postaven počátkem 20. století a standard vybavení domu odpovídá jeho stáří. Sedm udržovaných apartmánů, které se rozprostírají na 30 m² - 70 m², je kompletně vybavených a útulně zařízených k turistickému pronájmu. Hlavní vytíženost je v zimní sezóně, avšak penzion je díky blízkosti lázní hojně využíván po celý rok a představuje tak ideální investiční příležitost. Celková plocha domu je cca 350 m². Součástí domu je lyžárna a technické prostory. Na pozemku o cca 606 m2 se nachází 10 parkovacích míst.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247