Zpět na výpis

Dům s výhledem na Volterru

7
ID: IT0212

Hezký dům s velkým pozemkem a výhledem na Volterru…

Čtěte více

8 035 200 Kč

310 000 €

274 314 £

360 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

250-metrový dům v panoramatické lokalitě 45 minut od moře má velký pozemek s olivovými a ovocnými stromy. Dům je rozložen na dvou patrech. V přízemí je oddělený byt s jednou ložnicí a dále i obývací pokoj, koupelna a kuchyně, které patří k hlavnímu bytu. V prvním patře je 6 pokojů a 3 koupelny. Dále k domu patří sklep a další úložný prostor. Dům má také krásnou terasu apravou toskánskou venkovní troubu. Vnější zdi domu jsou kamenné a v dobrém stavu, ale vnitřní rozložení a úpravu domu by bylo vhodné vylepšit.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247