Zpět na výpis

Dům s výhledem na pláž v Caorle

3 ano
ID: IT0272

Velmi komfortní dům s krásným výhledem na pláž…

Čtěte více

10 395 000 Kč
385 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný, komfortní dům o ploše 90 m2 s výhledem na pláž je součástí rezidence o 6 domech. Vilky mají společný bazén a zahradu. V přízemí je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s oknem a ložnice s manželskou postelí. První patro se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů, koupelny s oknem a dvou teras. Dům je obklopen zahradou ze tří stran.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247