Zpět na výpis

Dům s výhledem bez povinného pronájmu, Obernarrach

4
ID: AT0260

Prostorný dům se 4 ložnicemi bez povinného pronájmu na prodej v klidné lokalitě jižních Korutan a s nádherným výhledem na pohoří Karavanky a blízko jezer...

Čtěte více

8 575 875 Kč

346 500 €

295 069 £

375 230 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný dům se 3 ložnicemi v klidné oblasti v jižních Korutanech s krásným výhledem na pohoří Karavanky. BEZ POVINNÉHO TURISTICKÉHO PRONÁJMU!

POLOHA: Dům leží v klidném a turisty dosud neobjeveném kraji jen cca půl hodiny jízdy od Klagenfurtu (a potažmo vyhlášeného jezera Wörthersee), v oblasti s působivým dechberoucím výhledem na pohoří Karavanky, které tvoří přirozenou hranici mezi Rakouskem a Slovinskem. Dům se nachází necelých 10 minut jízdy od jezera Turner See a 15 minut od o něco většího Klopeiner See, dvou rekreačních jezer s pláží a možností koupání. Oblast kolem jezera Klopeiner See je zvláště vhodná pro cyklistické a pěší túry. V bezprostřední blízkosti je také golfové hřiště a jízdárna. Dobře dostupný je také přírodní park Kranjska Gora ve Slovinsku, eventuálně Bled nebo samotná Lublaň. Nejbližší lyžařské středisko je vzdálené cca 30 minut jízdy (Petzen - cca 15 km sjezdovek, v létě toto středisko nabízí kvalitní trailovou zábavu pro bikery).

NEMOVITOST: Dům se nachází na jižně orientovaném pozemku o velikosti 474 m2. V nižším patře jsou 3 ložnice, sprchový kout a pracovna, dále sauna a komora. Po schodech se dostanete do vyššího patra, kde je otevřená kuchyně s prostorným obývacím pokojem/jídelnou o velikosti 37 m² s krásným výhledem, dále je zde koupelna, toaleta, ložnice a komora. Na této úrovni je navíc zastřešená terasa, kterou lze ze 2/3 zastínit roletami. Dům má také garáž, k níž je vydlážděn příjezd, na kterém lze také parkovat.

UŽITÍ: Tento dům je bez povinného turistického pronájmu - majitelé jej mohou užívat dle svých představ, v případě zájmu je možný i pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247