Zpět na výpis

Dům s panoramtickým výhledem na pobřeží, Lloret de Mar

4 1
ID: SP0152

Čtěte více

16 068 650 Kč

590 000 €

538 819 £

696 698 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům ve vyvýšené lokalitě nad mořem mezi Lloret de Mar a Tossa de Mar, na velkém pozemku se zahradou, který je rozdělený na dvě části - ne jedné by bylo možné postavit další části. Dům se skládá z hlavního podlaží s velkým obývacím pokojem, kuchyní, 3 ložnicemi, koupelnou s jacuzzi a terasou s úžasným výhledem. V přízemí je oddělěné dvoupokojové apartmá s koupelnou. Dům je klimatizovaný a v zahradě je bazén. Dům je jen 5 minut autem od moře.Dům se nachází hodinu cesty od letiště v Barceloně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247