Zpět na výpis

Dům s krásným parkem nedaleko městečka Todi

4 1
ID: IT0584

Velmi příjemný autentický rodinný dům s parkem, zahradou a bazénem kousek od města Todi...

Čtěte více

14 987 700 Kč

585 000 €

521 529 £

661 329 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velmi příjemná a malebná nemovitost se nachází jen kousek od městečka Todi, v nádherné a prestižní oblasti Canonica. Obklopuje ji fantastická zahrada s krásným parkem a velkým bazénem. Budova se nachází se na vyšším konci mírně svažitého pozemku. Přízemí je na jedné straně částečně podepřeno svahem a na druhé se otevírá se do krásného venkovního prostoru. Všechny klíčové prvky jako jsou stropy, stěny a podlahy jsou tradiční včetně dřevěných trámů a kamenných detailů. Obývací, jídelní kout a kuchyň jsou opatřeny zahradními dveřmi. Užitná plocha domu činí 170 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna, kuchyně a venkovní prostor malým domkem pro hosty a koupelnou. V prvním patře se nacházejí 3 velké ložnice a jedna koupelna, která může být využita jako ensuite pro jednu z ložnic a zbylé dvě by pak mohly využít koupelnu v přízemí. Pozemek má rozlohu cca 1 ha. Je porostlý množstvím vysokých mořských borovic. Zahrada byla navržena s péčí a nabízí nádherný mix stromů a rostlin. Najdete zde je olivový háj, různé ovocné stromy, kvetoucí rostliny a zavlažovací systém. Dům navazuje na bazén obklopený sluneční terasou. Nabízí krásný výhled do údolí. Další krytá terasa u bazénu je příjemným místem k relaxaci. V bezprostředním okolí se nachází vinice, olivové háje, klikaté venkovské silnice. Je odsud ohromující výhled a středověké osady. Etruské kopcovité město Todi je vzdálené pouhé 2 km a nabízí přístup k E45, která zajišťuje rychlé spojení do mnoha fascinujících měst v okolí jako je Deruta, Perugia, Assisi. Nebo Orvieto s vlakovým nádražím.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247