Zpět na výpis

Dům s bazénem u moře, Cabo Roig

3 1 ano 5m
ID: SP0203

Krásný plně zařízený dům s nábytkem hned u moře v Cabo Roig….

Čtěte více

8 538 750 Kč

330 000 €

295 193 £

385 062 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný rohový dům se nachází přímo na pláži v Cabo Roig pět minut chůze od restaurací, obchodů a barů. Skládá se z 3 ložnic, 2 koupelen, obývacího pokoje, oddělené kuchyně s komorou, 1 ložnice a koupelny v přízemí. V prvním patře jsou 2 ložnice a další koupelna. Z hlavní ložnice vedou schody na velkou střešní terasu s panoramatickým výhledem na pobřeží. Součástí jsou i sklepní prostory přístupné po schodech z obývacího pokoje, kde se v současnosti nachází 2 pokoje (ložnice a hrací pokoj), ale který lze využít jako garáž. V zahradě je bazén a grilovací kout. Vila, která je součástí uzavřeného komplexu je klimatizovaná, má satelitní TV, přístup k dalšímu společnému bazénu a je nabízena i s nábytkem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247