Zpět na výpis

Dům na Costa Blanca s velkým pozemkem, Catral

3 1
ID: SP0314

Hledáte venkovskou rezidenci za přijatelnou cenu nedaleko od moře? Tento dům v Catral může být Váš….

Čtěte více

6 272 640 Kč

242 000 €

214 142 £

281 764 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná venkovská vila, která se nachází u obce Catral, v klidné lokalitě. Velmi prostorý dům o ploše 135m2 se skládá ze 4 pokojů včetně velkého obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, dalšího WC a terasy. Na střeše je další velká terasa. Patří k němu velký pozemek 1300m2 se soukromým bazénem. V zahradě je další dřevěný domek v perfektním stavu. Letiště s dobrým spojením do ČR a okolních zemí je 45 minut cesty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247