Zpět na výpis

Dům kousek od moře, Nin

5 ano
ID: CH0005

Pěkný, udržovaný dům se třemi samostatnými byty stojí v jižní části městečka Nin kousek od moře a asi 15 km od turisticky atraktivního přístavu Zadar...

Čtěte více

3 959 475 Kč

155 000 €

135 501 £

182 641 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům, ze kterého se naskýtá kouzelný pohled na přístav a moře, se nachází v klidné poloze jižní části městečka Nin vedle turistického rezortu Zaton. Rozkládá se na ploše 154 m2 a sestává z bytu o dvou ložnicích v přízemí a dvou apartmánů s jednou ložnicí v prvním patře. V přízemí se nalézá také garáž, jež byla předělána na malou garsonku. Relaxovat můžete na zahradě, která má plochu 430 m2, či na terase, kde se otevírá pěkný pohled na moře.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247